Media Społecznościowe

© Copyright 2019. Piksel - pracownia reklamy. All rights reserved.

W kilku słowach o tym co robimy

Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Tradycyjnego powstało 11 maja 2011 roku z inicjatywy grupy zapalonych łuczników, których przekonał do wspólnego działania Piotr Gonet, po powrocie z długiej podróży poślubnej z Anią Szadkowską po więcej

Polskie Stowarzyszenie
Łucznictwa Tradycyjnego

ul Baśniowa 19 • 05-850 Ożarów Mazowiecki

NIP: 521-361-24-22

Pekao S.A. nr konta: 35124034191111001041776705

Dane Stowarzyszenia

e-mail: pslt@wp.pl

JUNIOR / KOBIETA / ŁUK Z PÓŁKĄ

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Jaworska Maja Polska   J/J K/F LP 213 158 189 560 1
Dziuba Zofia Polska   J/J K/F LP 203 145 161 509 2
Kannenberg Olga Polska   J/J K/F LP 169 120 147 436 3
Kamińska Kaja Polska   J/J K/F LP 179 119 116 414 4
Turko Alicja Polska   J/J K/F LP 111 79 93 283 5

 

 

JUNIOR / KOBIETA / ŁUK NATURALNY

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Stankiewicz Dominika Polska   J/J K/F LN 276 223 186 685 1
Stankiewicz Maria Polska   J/J K/F LN 164 145 122 431 2

 

 

JUNIOR / KOBIETA / ŁUK TRADYCYJNY

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Maciejewska Weronika Polska   J/J K/F LT 152 116 101 369 1

 

 

 

JUNIOR / MĘŻCZYZNA / ŁUK Z PÓŁKĄ

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Pawłowski Jakub Polska   J/J M/M LP 255 235 244 734 1
Orzechowski Dominik Polska   J/J M/M LP 212 168 180 560 2
Orzechowski Marcin Polska   J/J M/M LP 197 156 141 494 3

 

 

JUNIOR / MĘŻCZYZNA / ŁUK TRADYCYJNY

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Rakowicz Andrzej Jaremi Polska   J/J M/M LT 253 178 133 564 1
Prażniewski Juliusz Polska Z J/J M/M LT 112 104 68 284 2

 

 

 

SENIOR / KOBIETA / ŁUK Z PÓŁKĄ

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Głuch Agnieszka Polska   D/S K/F LP 236 181 194 611 1
Napruszewska Wiesława Polska   D/S K/F LP 245 177 167 589 2
Buława Katarzyna Polska   D/S K/F LP 187 152 160 499 3
Wiertel Barbara Polska   D/S K/F LP 162 144 181 487 4
Kafar Anna Polska   D/S K/F LP 188 172 108 468 5
Mietełka Emilia Polska   D/S K/F LP 185 148 135 468 5
Pietrzak Agata Polska   D/S K/F LP 175 95 133 403 6
Pabian Karolina Polska   D/S K/F LP 162 102 137 401 7
Błażej Ilona Polska   D/S K/F LP 169 82 132 383 8
Wiśniewska Dorota Polska   D/S K/F LP 156 70 136 362 9
Lewandowska Marzena Polska   D/S K/F LP 126 129 85 340 10
Szadkowska Grażyna Polska   D/S K/F LP 118 126 73 317 11
Piekarczyk Jadwiga Polska   D/S K/F LP 130 91 85 306 12
Trochonowicz Paulina Polska   D/S K/F LP 135 81 68 284 13
Szymańska Wiktoria Polska   D/S K/F LP 111 72 82 265 14
Krawczyk Aleksandra Polska   D/S K/F LP 147 53 59 259 15
Głuch Lena Polska   D/S K/F LP 123 86 0 209 16
Grześkowiak Agnieszka Polska   D/S K/F LP 84 67 0 151 17
Broniarczyk Wiktoria Polska   D/S K/F LP 36 60 33 129 18

 

 

 

SENIOR / KOBIETA / ŁUK NATURALNY

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Schmitt Helga Niemcy   D/S K/F LN 137 146 106 389 1
Sadowska Hanna Polska   D/S K/F LN 169 85 121 375 2
Rydzińska-Smolka Joanna Polska   D/S K/F LN 186 102 83 371 3
Spark Olga Niemcy Z D/S K/F LN 143 65 40 248 4
Majchrowska Agnieszka Polska   D/S K/F LN 139 33 75 247 5

 

 

 

SENIOR / KOBIETA / ŁUK TRADYCYJNY

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Strzelewicz Sonia Polska   D/S K/F LT 275 206 191 672 1
Płotycia Anna Polska   D/S K/F LT 244 208 192 644 2
Zarzecka Lila Polska   D/S K/F LT 208 185 198 591 3
Maciejewska Wiktoria Polska   D/S K/F LT 223 185 151 559 4
Goike - Bugała Marzena Polska   D/S K/F LT 215 164 157 536 5
Zieniewicz Izabela Polska   D/S K/F LT 236 159 134 529 6
Chudzik Katarzyna Polska   D/S K/F LT 176 183 167 526 7
Frydrychowicz Dagmara Polska   D/S K/F LT 229 187 101 517 8
Żymuła Sylwia Polska   D/S K/F LT 234 134 141 509 9
Andrzejewska Marzena Polska   D/S K/F LT 190 160 150 500 10
Pałubicka Iwona Polska   D/S K/F LT 191 147 156 494 11
Banasiak Zuzanna Polska   D/S K/F LT 185 138 147 470 12
Riebandt Ewelina Polska   D/S K/F LT 188 119 140 447 13
Babińska Maria Polska Z D/S K/F LT 174 120 123 417 13
Bezusa Wioletta Polska   D/S K/F LT 177 112 126 415 14
Lange Aleksandra Polska   D/S K/F LT 150 118 135 403 15
Strzelewicz Beata Polska   D/S K/F LT 153 130 115 398 16
Suta Marta Polska   D/S K/F LT 134 112 132 378 17
Okuniewicz Karolina Polska   D/S K/F LT 148 104 107 359 18
Gillner Ewa Polska   D/S K/F LT 138 84 106 328 19
Orzechowska Jolanta Polska   D/S K/F LT 147 61 107 315 20
Jurczak Agnieszka Polska   D/S K/F LT 129 80 101 310 21
Napruszewska Sonia Polska   D/S K/F LT 105 106 96 307 22
Kara Patrycja Polska   D/S K/F LT 96 81 112 289 23
Burda Oliwia Polska   D/S K/F LT 132 56 86 274 24
Lewandowska Beata Polska   D/S K/F LT 124 63 77 264 25
Maciejewska Emilia Polska   D/S K/F LT 92 64 82 238 26
Kara Barbara Polska   D/S K/F LT 79 85 35 199 27
Szczukowska Karina Polska Z D/S K/F LT 94 39 52 185 28
Frankowska Hortensja Polska Z D/S K/F LT 94 35 30 159 29

 

 

 

SENIOR / MĘŻCZYZNA / ŁUK Z PÓŁKĄ

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Wiertel Bartosz Polska   D/S M/M LP 331 276 229 836 1
Kafar Adam Polska   D/S M/M LP 239 216 216 671 2
Lewandowski Piotr Polska   D/S M/M LP 262 196 203 661 3
Szotowicz Szymon Polska   D/S M/M LP 257 191 212 660 4
Świętnicki Jacek Polska   D/S M/M LP 248 219 191 658 5
Sitek Marian Polska   D/S M/M LP 243 208 196 647 6
Sandor Lukas Słowacja   D/S M/M LP 260 154 231 645 7
Trochonowicz Zdzisław Polska   D/S M/M LP 222 170 209 601 8
Oleksiuk Daniel Polska   D/S M/M LP 227 141 197 565 9
Kampa ,,Makap,, Paweł Polska   D/S M/M LP 235 155 164 554 10
Chodkowski Artur Polska   D/S M/M LP 213 177 162 552 11
Herweynen Richard Polska   D/S M/M LP 223 142 185 550 12
Federla Štefan Słowacja Z D/S M/M LP 224 182 130 536 13
Łazowski Marek Polska   D/S M/M LP 201 167 164 532 14
Prudenko Oleksandr Polska   D/S M/M LP 232 170 120 522 15
Pszonka Piotr Polska   D/S M/M LP 234 119 158 511 16
Łągwa Sylwester Polska   D/S M/M LP 202 131 164 497 17
Mikoś Mateusz Polska   D/S M/M LP 184 143 133 460 18
Giezek Kacper Polska   D/S M/M LP 176 161 118 455 19
Kokosiński Darek Polska   D/S M/M LP 211 138 100 449 20
Racki Jakub Polska   D/S M/M LP 143 153 149 445 21
Napruszewski Jan Polska   D/S M/M LP 147 137 146 430 22
Szulc Wojciech Polska   D/S M/M LP 184 121 114 419 23
Płaza Łukasz "Dragon" Polska   D/S M/M LP 166 126 125 417 24
Mierzwa Dominik Polska   D/S M/M LP 150 123 132 405 25
Kafar Kordian Polska   D/S M/M LP 169 120 99 388 26
Peda Marek Polska   D/S M/M LP 215 167 0 382 27
Nancka Krzysztof Polska   D/S M/M LP 150 95 136 381 28
Rogacz Tomasz Polska   D/S M/M LP 192 90 88 370 29
Pawłowski Robert Polska   D/S M/M LP 152 132 68 352 30
Dziuba Karol Polska   D/S M/M LP 94 98 65 257 31
Grześkowiak Maciej Polska Z D/S M/M LP 131 86 0 217 32
Murawski Marcin Polska   D/S M/M LP 96 69 46 211 33

 

 

 

SENIOR / MĘŻCZYZNA / ŁUK NATURALNY

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Pajer Valter Słowacja   D/S M/M LN 294 237 235 766 1
Sawicki Zbigniew Polska   D/S M/M LN 274 202 136 612 2
Chudzik Andrzej Polska   D/S M/M LN 204 163 162 529 3
Rusnák Jakub Polska   D/S M/M LN 166 152 165 483 4
Lindemann Eric Niemcy   D/S M/M LN 191 147 143 481 5
Klarowicz Adam Polska   D/S M/M LN 225 119 134 478 6
Moszczyński Filip Polska   D/S M/M LN 194 150 114 458 7
Białowąs Łukasz Polska   D/S M/M LN 216 133 97 446 8
Spark Alan Niemcy Z D/S M/M LN 198 118 125 441 9
Stankiewicz Jan Polska   D/S M/M LN 155 113 167 435 10
Dłużyński Adam Polska   D/S M/M LN 191 159 85 435 10
Piliszko Paweł Polska   D/S M/M LN 203 113 107 423 11
Fudro Edward Polska   D/S M/M LN 153 114 129 396 12
Smolka Artur Polska   D/S M/M LN 175 113 103 391 13
Pogrzeba Frank Polska   D/S M/M LN 198 84 108 390 14
Grądziel Radosław Polska   D/S M/M LN 197 54 124 375 15
Krzewiński Michał Polska   D/S M/M LN 131 104 78 313 16
Stankiewicz Kazimierz Polska   D/S M/M LN 142 80 62 284 17
Popek Bogdan Polska   D/S M/M LN 194 0 87 281 18
Stankiewicz Wiesław Polska   D/S M/M LN 102 95 58 255 19
Stankiewicz Ksawery Polska   D/S M/M LN 124 63 40 227 20
Altynbaev Anton Polska Z D/S M/M LN 59 43 38 140 21

 

 

 

SENIOR / MĘŻCZYZNA / ŁUK TRADYCYJNY

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC Miejsce Place
Pisarkiewicz Karol Polska   D/S M/M LT 267 257 247 771 1
Łągwa Piotr Polska   D/S M/M LT 290 206 220 716 2
Duchnowski Michał Polska   D/S M/M LT 291 192 213 696 3
Nawalny Łukasz Polska   D/S M/M LT 238 224 229 691 4
Krawczyk Piotr Polska   D/S M/M LT 252 208 221 681 5
Andrzejewski Henryk Polska   D/S M/M LT 242 237 177 656 6
Milewski Marek Polska   D/S M/M LT 265 199 192 656 6
Woźnica Włodzimierz Polska   D/S M/M LT 231 208 214 653 7
Trynkiewicz Andrzej Polska   D/S M/M LT 242 181 218 641 8
Francuz Piotr Polska Z D/S M/M LT 277 199 159 635 9
Dudek Bolesław Polska   D/S M/M LT 275 190 168 633 10
Zaręba Jaroslaw Polska   D/S M/M LT 211 219 197 627 11
Krok Paweł Polska   D/S M/M LT 213 166 241 620 12
Riebandt Krzysztof Polska   D/S M/M LT 225 214 177 616 13
Kozik Mariusz Polska   D/S M/M LT 255 187 169 611 14
Cieśluk Rafał Polska Z D/S M/M LT 231 161 219 611 14
Mikołajczyk Bartosz Polska   D/S M/M LT 209 229 169 607 15
Rybka Rafał Polska   D/S M/M LT 248 152 201 601 16
Żymuła Piotr Polska   D/S M/M LT 214 219 149 582 17
Jurczak Mariusz Polska   D/S M/M LT 211 182 187 580 18
Jarzyński Mariusz Polska   D/S M/M LT 267 113 185 565 19
Korec Piotr Polska   D/S M/M LT 213 172 169 554 20
Szczerba Zbyszek Polska   D/S M/M LT 213 180 157 550 21
Florczak Krzysztof Polska Z D/S M/M LT 226 181 142 549 22
Szymański Szymon Polska   D/S M/M LT 233 150 164 547 23
Głuch Leszek Polska   D/S M/M LT 220 163 162 545 24
Kozik Sławomir Polska   D/S M/M LT 224 163 158 545 24
Maciejewski Sławomir Polska   D/S M/M LT 193 206 146 545 24
Radziun Adam Polska Z D/S M/M LT 186 183 173 542 25
Chreścionko Piotr Polska Z D/S M/M LT 214 129 197 540 26
Lis Michał Polska   D/S M/M LT 219 155 152 526 27
Kazik Mariusz Polska   D/S M/M LT 211 146 160 517 28
Orzechowski Jacek Polska   D/S M/M LT 171 164 167 502 29
Krzewiński Jacek Polska   D/S M/M LT 195 149 158 502 29
Kopeć Piotr Polska   D/S M/M LT 182 192 120 494 30
Nowicki Piotr Polska   D/S M/M LT 210 123 161 494 30
Baruch Waldemar Polska   D/S M/M LT 198 158 137 493 31
Sierpiński Robert Polska Z D/S M/M LT 160 188 139 487 32
Szymonowicz Łukasz Polska Z D/S M/M LT 217 137 126 480 33
Lesinski Krzysztof Polska Z D/S M/M LT 188 136 156 480 33
Bloch Jacek Polska   D/S M/M LT 194 144 140 478 34
Kaczorowski Filip Polska   D/S M/M LT 183 160 132 475 35
Bezusyy Valeriy Ukraina   D/S M/M LT 225 124 125 474 36
Strzelewicz Dariusz Polska   D/S M/M LT 211 110 136 457 37
Zieliński Zbigniew Polska   D/S M/M LT 179 125 152 456 38
Andrzejczak Jerzy Polska   D/S M/M LT 204 136 111 451 39
Wąsowski Artur Polska Z D/S M/M LT 189 134 122 445 40
Góralski Sylwester Polska   D/S M/M LT 189 147 109 445 40
Iwański Marcin Polska Z D/S M/M LT 215 128 95 438 41
Mietełka Sebastian Polska   D/S M/M LT 154 159 125 438 41
Bubacz Paweł Polska   D/S M/M LT 186 136 113 435 42
Kosiorek Piotr Polska Z D/S M/M LT 176 144 109 429 43
Turowski Adam Polska Z D/S M/M LT 173 146 110 429 43
Kosiński Konrad Polska Z D/S M/M LT 157 136 132 425 44
Kamiński Leszek Polska Z D/S M/M LT 165 124 135 424 45
Michalewicz Michał Polska   D/S M/M LT 176 128 118 422 46
Kazik Robert Polska   D/S M/M LT 158 146 113 417 47
Jankowski Rafał Polska   D/S M/M LT 177 125 114 416 48
Kara Bogusław Polska   D/S M/M LT 189 101 126 416 48
Lange Dariusz Polska   D/S M/M LT 163 144 100 407 49
Turko Daniel Polska   D/S M/M LT 157 121 126 404 50
Rakowicz Andrzej Polska Z D/S M/M LT 171 148 84 403 51
Anstadt Stephan Niemcy Z D/S M/M LT 143 137 114 394 52
Pszczółkowski Witek Polska   D/S M/M LT 152 122 113 387 53
Pilas Michał Polska   D/S M/M LT 154 90 124 368 54
Bodnar Piotr Polska   D/S M/M LT 146 131 87 364 55
Ostrowski Piotr Polska Z D/S M/M LT 106 150 100 356 56
Racki Dariusz Polska   D/S M/M LT 170 88 93 351 57
Psiuk Dariusz Polska   D/S M/M LT 0 165 174 339 58
Dąbrowski Tomasz Polska   D/S M/M LT 171 120 44 335 59
Stankiewicz Artur Polska   D/S M/M LT 161 108 63 332 60
Prażniewski Łukasz Polska Z D/S M/M LT 139 117 73 329 61
Bilecki Grzegorz Polska Z D/S M/M LT 100 144 75 319 62
Budkiewicz Tomasz Polska Z D/S M/M LT 156 73 90 319 62
Szafrański Aleksander Polska Z D/S M/M LT 133 103 74 310 63
Strzelewicz Szymon Polska   D/S M/M LT 91 113 79 283 64
Malisz Paweł Polska   D/S M/M LT 90 82 94 266 65
Kacerz Sebastian Polska Z D/S M/M LT 74 38 55 167 66
Tukaj Jakub Polska   D/S M/M LT 53 0 0 53 67

 

 

 

NAJLEPSZY ZEKIEROWIEC

Nazwisko Last name Imię Name Kraj Country Zekier Zakir Wiek Age Płeć Gender Łuk Bow Blok A Blok B Blok C Wynik MP Result PC
Francuz Piotr Polska Z D/S M/M LT 277 199 159 635
Cieśluk Rafał Polska Z D/S M/M LT 231 161 219 611
Florczak Krzysztof Polska Z D/S M/M LT 226 181 142 549
Radziun Adam Polska Z D/S M/M LT 186 183 173 542
Chreścionko Piotr Polska Z D/S M/M LT 214 129 197 540
Federla Štefan Słowacja Z D/S M/M LP 224 182 130 536
Sierpiński Robert Polska Z D/S M/M LT 160 188 139 487
Szymonowicz Łukasz Polska Z D/S M/M LT 217 137 126 480
Lesinski Krzysztof Polska Z D/S M/M LT 188 136 156 480
Wąsowski Artur Polska Z D/S M/M LT 189 134 122 445
Spark Alan Niemcy Z D/S M/M LN 198 118 125 441
Iwański Marcin Polska Z D/S M/M LT 215 128 95 438
Kosiorek Piotr Polska Z D/S M/M LT 176 144 109 429
Turowski Adam Polska Z D/S M/M LT 173 146 110 429
Kosiński Konrad Polska Z D/S M/M LT 157 136 132 425
Kamiński Leszek Polska Z D/S M/M LT 165 124 135 424
Babińska Maria Polska Z D/S K/F LT 174 120 123 417
Rakowicz Andrzej Polska Z D/S M/M LT 171 148 84 403
Anstadt Stephan Niemcy Z D/S M/M LT 143 137 114 394
Ostrowski Piotr Polska Z D/S M/M LT 106 150 100 356
Prażniewski Łukasz Polska Z D/S M/M LT 139 117 73 329
Bilecki Grzegorz Polska Z D/S M/M LT 100 144 75 319
Budkiewicz Tomasz Polska Z D/S M/M LT 156 73 90 319
Szafrański Aleksander Polska Z D/S M/M LT 133 103 74 310
Prażniewski Juliusz Polska Z J/J M/M LT 112 104 68 284
Spark Olga Niemcy Z D/S K/F LN 143 65 40 248
Grześkowiak Maciej Polska Z D/S M/M LP 131 86 0 217
Szczukowska Karina Polska Z D/S K/F LT 94 39 52 185
Kacerz Sebastian Polska Z D/S M/M LT 74 38 55 167
Frankowska Hortensja Polska Z D/S K/F LT 94 35 30 159
Altynbaev Anton Polska Z D/S M/M LN 59 43 38 140

 

 

WYNIKI MMP 2021

08 sierpnia 2021