Media Społecznościowe

© Copyright 2019. Piksel - pracownia reklamy. All rights reserved.

W kilku słowach o tym co robimy

Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Tradycyjnego powstało 11 maja 2011 roku z inicjatywy grupy zapalonych łuczników, których przekonał do wspólnego działania Piotr Gonet, po powrocie z długiej podróży poślubnej z Anią Szadkowską po więcej

Polskie Stowarzyszenie
Łucznictwa Tradycyjnego

ul Baśniowa 19 • 05-850 Ożarów Mazowiecki

NIP: 521-361-24-22

Pekao S.A. nr konta: 35124034191111001041776705

Dane Stowarzyszenia

e-mail: pslt@wp.pl

Czwarta runda turnieju już za nami. Prezentujemy wyniki :) 

 

ŁUK TRADYCYJNY

Miejsce Imię/Name Nazwisko/Surname Miejsce strzelania/Shooting location Wynik/Result
1 Piotr Korec Warszawa 334
2 WOJCIECH TABOR WOLA MICHOWA 320
3 Piotr Krawczyk SŁT Fort, Toruń 18.04.21 308
4 Seweryn Łobaza Rymanów 303
5 Piotr Żymuła Dębica 301
6 Andrzej Chudzik Mielec 283
7 Valeriy Bezusyy Wolbromek 257
8 Katarzyna Chudzik Mielec 245
9 Marek Milewski Bogatynia 235
10 JERZY ANDRZEJCZAK STRADOMIA WIERZCHNIA 231
11 Sebastian Fabiś Czarna Woda 227
12 Paweł Kropiowski Tarnów 219
13 Lila Zarzecka Lidzbark Warmiński 206
14 Sylwia Żymuła Dębica 195
15 JERZY DUMAŃSKI STRADOMIA WIERZCHNIA 183
16 Szymon Szymański Suchacz 170
17 Miłosz Kropiowski Tarnów 169
18 Piotr Nowicki Suchacz 162
19 Grzegorz Jacek Pawłowski Olsztyn 159
20 Daniel Och Sanok 154
21 Barbara Milewska Bogatynia 144
22 Daniel Turko Wolbromek 138
22 Paweł Szura Tarnów 138
24 Wioletta Bezusa Wolbromek 127
25 Szymon Mączkowski Lidzbark Warmiński 120
26 IZABELA ZIENIEWICZ STRADOMIA WIERZCHNIA 119
26 RADOSŁAW GRĄDZIEL STRADOMIA WIERZCHNIA 119
28 Maciej Babiarz Sanok 115
29 Jerzy Leśniewski Radogoszcz 107
30 Sebastian Mietełka Warszawa 98
31 Krzysztof Widerski Suchy Bór 91
32 Bartłomiej Jankowski Radogoszcz 90
33 Anna Nowakowska Sanok 88
33 Paweł Wolak Wolbromek 88
35 Mariusz Kazik Częstochowa 76
36 Piotr Balcer Suchy Bór 64
37 Łukasz Niezgoda Suchy Bór 55
38 Jacek Rumin Częstochowa 52
39 Maria Sawicka Radogoszcz 48
40 Bogu ze Strzegomia Walczak Wolbromek 41
41 Sara Karina Rykała Częstochowa 38
42 Ewelina Och Sanok 31
43 Dariusz Czarczyk Częstochowa 18
44 Agata Paluszewska Częstochowa 15
45 Grzegorz Sulkowski Wolbromek 10

 

ŁUK NATURALNY

Miejsce Imię/Name Nazwisko/Surname Miejsce strzelania/Shooting location Wynik/Result
1 Adam Dłużyński Boruja Kościelna 357
2 Zbigniew Sawicki Radogoszcz 248
3 Adam Casthor Wierzbicki Parczew 208
4 Krzysztof Doliński Radogoszcz 202
5 Bartas Wiertel Toruń 154
6 Jakub Niezgoda Suchy Bór 84
7 WITOLD SITKOWSKI STRADOMIA WIERZCHNIA 65
8 Dariusz Szumilewicz Częstochowa 33

 

ZEKIER

Miejsce Imię/Name Nazwisko/Surname Miejsce strzelania/Shooting location Wynik/Result
1 Grzegorz Patronik Sanok 210
2 Krzysztof Florczak Sanok 170
3 Tomasz Borowik Sanok 127
4 Piotr Francuz Olsztyn 122
5 Ola Rydosz Sanok 102
5 Magda Fabisiak Warszawa 102
7 Wanda Patronik Sanok 87
8 Witold Kowaliszyn Wolbromek 31
9 Mirosław Gerc Suchy Bór 29

 

ŁUK Z PÓŁKĄ

Miejsce Imię/Name Nazwisko/Surname Miejsce strzelania/Shooting location Wynik/Result
1 Grzegorz Gabruś Wolbromek 332
2 MAREK LARY STRADOMIA WIERZCHNIA 297
3 PIOTR KRAWCZYK STRADOMIA WIERZCHNIA 261
4 Robert Adamczyk Strzyżów 244
5 WIESŁAWA NAPRUSZEWSKA STRADOMIA WIERZCHNIA 230
6 Eliza Fabiś Czarna Woda 224
7 MACIEJ ROGALA STRADOMIA WIERZCHNIA 213
8 Zdzisław Trochonowicz Bednarzówka 171
9 Daniel Oleksiuk Bednarzówka 170
10 Zbigniew Szychulski Olsztyn 155
10 Stanisłąw Gala Tarnów 155
10 Grzegorz Wójciuk Bednarzówka 155
13 MACIEJ ŁAKOMY STRADOMIA WIERZCHNIA 153
14 MARTA WYSOCKA WOLA MICHOWA 152
15 Emilka Mietełka Warszawa 125
16 JAN NAPRUSZEWSKI STRADOMIA WIERZCHNIA 124
17 Ewa Kropiowska Tarnów 120
17 Konrad Grzywaczewski Bednarzówka 120
19 ŁUKASZ PŁAZA "DRA-GON" STRADOMIA WIERZCHNIA 114
20 ALEKSANDRA ŁAKOMA STRADOMIA WIERZCHNIA 77
21 Andrzej Rezler Częstochowa 75
22 Robert Kowalewski Suchy Bór 58
23 Agnieszka Najman Częstochowa 53
24 RADOSŁAW DUJKA STRADOMIA WIERZCHNIA 42
25 Agnieszka Jaworska Suchy Bór 41
26 Katarzyna Bujniak Suchy Bór 20
27 Dawid Łapaj Częstochowa 10

 

JUNIOR

Miejsce Imię/Name Nazwisko/Surname Miejsce strzelania/Shooting location Typ łuku/Bow type [.] Wynik/Result
1 Mateusz Matkowski Wolbromek Łuk z półką/Bow with shelf 62
2 Justyna Sulkowska Wolbromek Tradycyjny/Traditional 49
3 Kornelia Gattner STRADOMIA WIERZCHNIA Tradycyjny/Traditional 18
4 Bartek Rezler Częstochowa Łuk z półką/Bow with shelf 5

 

WYNIKI - IV RUNDY TURNIEJU KORESPONDENCYJNEGO PSŁT 2021

31 marca 2021

WYNIKI - IV RUNDY TURNIEJU KORESPONDENCYJNEGO PSŁT 2021