Media Społecznościowe

© Copyright 2019. Piksel - pracownia reklamy. All rights reserved.

W kilku słowach o tym co robimy

Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Tradycyjnego powstało 11 maja 2011 roku z inicjatywy grupy zapalonych łuczników, których przekonał do wspólnego działania Piotr Gonet, po powrocie z długiej podróży poślubnej z Anią Szadkowską po więcej

Polskie Stowarzyszenie
Łucznictwa Tradycyjnego

ul Baśniowa 19 • 05-850 Ożarów Mazowiecki

NIP: 521-361-24-22

Pekao S.A. nr konta: 35124034191111001041776705

Dane Stowarzyszenia

e-mail: pslt@wp.pl

Druga runda turnieju już za nami. Prezentujemy wyniki :) 

 

ŁUK NATURALNY

Miejsce Imię I nazwisko Miejsce strzelania Klub Łuk Wynik
1 Zbigniew Sawicki Radogoszcz DLŁT N 258
2 Wierzbicki Adam Casthor Parczew Sagittarius N 236
3 DŁUŻYŃSKI ADAM Boruja Kościelna   N 232
4 Krzysztof Doliński Radogoszcz DLŁT N 208
5 Sitkowski Witold Stradomia Wierzchnia   N 162
6 Kluba Mateusz   SŁuP N 82
7 Dariusz Szumilewicz Częstochowa Łucznicy z Częstochowy N 77
8 Kisielewska Marta Wołomin MKŁ Strzała Warszawa N 75

 

 

ŁUK TRADYCYJNY

Miejsce Imię I nazwisko Miejsce strzelania Klub Łuk Wynik
1 Łobaza Seweryn Mielec Łucznicy Rozenbark T 265
2 Bezusyy Valeriy Wolbromek DLŁT T 254
3 Chudzik Andrzej Mielec Łucznicy Rozenbark T 246
4 Krzewiński Jacek Gdańsk PSŁT T 243
5 Fabiś Sebastian Czarna Woda PSŁT T 241
6 Andrzejczak Jerzy Stradomia Wierzchnia T 239
7 Korec Piotr Warszawa Siekierki T 238
8 Dumański Jerzy Stradomia Wierzchnia T 235
9 Chudzik Katarzyna Mielec Łucznicy Rozenbark T 223
10 Tabor Wojciech Łucznicy Z Zadupia Komańcza T 218
10 Marek Milewski Radogoszcz DLŁT T 218
12 Żymuła Sylwia Mielec Łucznicy Rozenbark T 213
12 Zarzecka Lila Olsztyn PSŁT T 213
14 Zieniewicz Izabela Stradomia Wierzchnia T 208
14 Żymuła Piotr Mielec Łucznicy Rozenbark T 208
16 Karol Pisarkiewicz   PSŁT/KSA T 207
17 Zaręba Jarek Szczytno   T 186
18 Krzemiński Mariusz Stradomia Wierzchnia T 183
19 Konkin Denis Wolbromek DLŁT T 182
20 Mietełka Sebastian Warszawa Siekierki T 181
20 Mariusz żaba Kazik Częstochowa Łucznicy z Częstochowy T 181
22 Kropiowski Miłosz Tarnów Tarnowska Drużyna Łucznicza T 180
23 Napruszewska Wiesława Stradomia Wierzchnia T 179
23 Szymon Szymański Elbląg   T 179
25 Grądziel Radosław Stradomia Wierzchnia T 175
26 Szura Paweł Tarnów Tarnowska Drużyna Łucznicza T 173
26 Turko Daniel Wolbromek DLŁT T 173
28 Walczak Bogu ze Strzegomia Wolbromek DLŁT T 171
29 Jurczak Mariusz Szczytno   T 167
30 Bloch Jacek Toruń SŁT FORT T 164
31 Bezusa Wioletta Wolbromek DLŁT T 160
32 Maciejewska Weronika Szczytno   T 156
33 Babiarz Maciej Sanok Łucznicy Sanoka T 149
34 Mączkowski Szymon Olsztyn WGŁ T 148
35 Maciejewska Emilia Szczytno   T 147
36 Jeży Leśniewski Radogoszcz DLŁT T 143
37 Krok Paweł   SŁuP T 142
38 Maciejewski Sławek Szczytno   T 141
39 Walczak Paweł Sanok Łucznicy Sanoka T 138
39 Jurczak Agnieszka Szczytno   T 138
39 Maciej Rosłoń Bednarzówka Poleska Grupa Łucznicza T 138
42 Paweł Sobieszek Bednarzówka Poleska Grupa Łucznicza T 134
43 Pawłowski Grzegorz Jacek Olsztyn WGŁ T 128
44 Piotr Nowicki Elbląg   T 121
45 Maciejewska Wiktoria Szczytno   T 118
46 Sulkowski Grzegorz Wolbromek DLŁT T 108
47 Okuniewicz Karolina   SŁuP T 102
48 Bartłomiej Jankowski Radogoszcz DLŁT T 101
49 Busłowska Katarzyna Olsztyn WGŁ T 84
50 Agata Paluszewska Częstochowa Łucznicy z Częstochowy T 71
51 Maria Sawicka Radogoszcz DLŁT T 70
52 Piejdak Przemysław Elbląg   T 64
53 Kacper Pietrzak Częstochowa Łucznicy z Częstochowy T 54
54 Dariusz Czarczyk Częstochowa Łucznicy z Częstochowy T 46
55 Jacek Rumin Częstochowa Łucznicy z Częstochowy T 43
56 Sara Karina Rykała Częstochowa Łucznicy z Częstochowy T 41

 

 

ZEKIER

Miejsce Imię I nazwisko Miejsce strzelania Klub Łuk Wynik
1 Patronik Grzegorz Sanok Łucznicy Sanoka Z 183
2 Fabisiak Magda Warszawa Siekierki Z 175
3 Borowik Tomasz Sanok Łucznicy Sanoka Z 157
4 Florczak Krzysztof Sanok Łucznicy Sanoka Z 138
5 Rydosz Aleksandra Sanok Łucznicy Sanoka Z 120
6 Kowaliszyn Witold Wolbromek DLŁT Z 119
7 Niezgoda Jakub Stradomia Wierzchnia O.K.S.T GRYFs Z 118
8 Patronik Wanda Sanok Łucznicy Sanoka Z 110
9 Niedzwiedzki Artur Olsztyn WGŁ Z 82
10 Gerc Mirosław Stradomia Wierzchnia O.K.S.T GRYFs Z 74
11 Sikora Adam Stradomia Wierzchnia   Z 56

 

 

ŁUK Z PÓŁKĄ

Miejsce Imię I nazwisko Miejsce strzelania Klub Wynik
1 Gabruś Grzegorz Wolbromek DLŁT 236
2 Napruszewski Jan Stradomia Wierzchnia   229
3 Kropiowski Paweł Tarnów Tarnowska Drużyna Łucznicza 220
4 Adamczyk Robert Mielec Łucznicy Rozenbark 216
5 Płaza "DRA-GON" Łukasz Stradomia Wierzchnia   214
6 Zdzisław Trochonowicz Bednarzówka Poleska Grupa Łucznicza 209
7 Fabiś Eliza Czarna Woda   208
8 Kampa Paweł Warszawa Łucznicy Sawy 204
9 Lipa Dariusz Stradomia Wierzchnia   195
10 Kropiowska Ewa Tarnów Tarnowska Drużyna Łucznicza 187
11 Mielcarek Bronisława Stradomia Wierzchnia   183
12 Konrad Grzywaczewski Bednarzówka Poleska Grupa Łucznicza 180
13 Szychulski Zbigniew Olsztyn WGŁ 179
14 Gala Stanisław Tarnów Tarnowska Drużyna Łucznicza 156
15 Mietełka Emilia Warszawa Siekierki 151
16 Wysocka Marta Łucznicy Z Zadupia Komańcza 149
17 Bujniak Katarzyna Stradomia Wierzchnia O.K.S.T GRYF 148
18 Fryze Maciej Stradomia Wierzchnia   144
19 Andrzej Shogo Rezler Częstochowa Łucznicy z Częstochowy 142
20 Daniel Oleksiuk Bednarzówka Poleska Grupa Łucznicza 131
21 Łakomy Maciej Stradomia Wierzchnia   121
22 Łakoma Aleksandra Stradomia Wierzchnia   118
23 Dawid Łapaj Częstochowa Łucznicy z Częstochowy 87
24 Jaworska Agnieszka Stradomia Wierzchnia O.K.S.T GRYF 79
25 Gattner Kornelia Stradomia Wierzchnia O.K.S.T GRYF 30
26 Agnieszka Najman Częstochowa Łucznicy z Częstochowy 30

 

 

JUNIOR

Miejsce Imię I nazwisko Miejsce strzelania Klub Wynik
1 Napruszewska Zuzanna Stradomia Wierzchnia   147
2 Konstanty Jankowski Radogoszcz DLŁT 150
3 Bartek Rezler Częstochowa Łucznicy z Częstochowy 18

 

 

WYNIKI - II RUNDY TURNIEJU KORESPONDENCYJNEGO PSŁT 2021

01 marca 2021

WYNIKI - II RUNDY TURNIEJU KORESPONDENCYJNEGO PSŁT 2021